Share

RFID Envanter Takip Yönetimi

0 review
Reviews

MinimizedVideo

Overview

What

OPEX tasarruf ve kaynak yönetimi gereksinimlerinize dayalı RFID çözümleridir.

What for?

1
Depo, fabrika, ofis, ev, bakkal vb.'lerin envanter takibi
2
Konser alanı, okul, hastane, fabrika gibi bölgelerdeki kişi validasyonları
3
Çamaşırhane, otel, fabrika ve hastane, okul vb. sağlık ve güvenlik kurumları için ürün izleme ve takibi
4
Perakende gibi sürekli olarak manuel sayım yapılan alanlarda sayım yapılması
5
Hayvan performans takibi, evcil hayvan yer takibi, evcil hayvan alışkanlığı analizi

Who's it for?

1
Telekom Operatörleri
2
Kurumsal ve Özel Bina Sahipleri
3
Tesis Sahipleri
4
Tarım Alanı Sahipleri
5
Büyük Şirketlere Hizmet Veren 3. Taraf Şirketler

Features

Able to travel abroad
Able to travel domestic
Classroom training/workshop
On the job training
Online delivery

Available Languages

Turkish
English

How It Works

Müşteri gereksinimlerinin analizi, HLD/LLD üzerinde çalışma ve modelin işin sonunda ne yapacağına karar verecek şekilde hazırlanması
Hizmet bütçesi gereksiniminin talebe, gereksinimin büyüklüğüne ve yeni bir iş olarak entegre olacak çözüm türüne göre hazırlanması
Yeni iş planının müşteri ile mutabık kalınarak organize edilmesi, çevik sprintler ve kilometre taşları hazırlanması
Müşteri ile iş yaşam döngüsü ve bakım koşullarının yerine getirilmesi ve ardından proje kapanış raporu hazırlanması

What Clients Ask

Q
RFID çözümü nedir?
A
Radyo Frekansı Tanımlama anlamına gelen RFID, telekomünikasyonun bir tür basit versiyonu ve erken dönem IoT çözümü olmakla birlikte rakiplerinden daha kullanışlı ve daha ucuzdur. Çözüm gereksinimine dayanarak, RFID ürünleri hem batarya ile (Aktif RFID) hem de bataryasız (Pasif RFID) çalışabilir ve çözüme esneklik sağlayabilir.
Q
Hangi hizmetleri sağlıyorsunuz?
A
Bu çözümü istediğiniz yerde uygulayabiliriz. Fabrikada depodaki ürünlerin takibinde, Hayvanlar/evcil hayvanlarda davranış ve alışkanlıkların takibi, çiftlikte olanların performanslarının izlenebilmesinde, hastanelerde hasta ve özellikle yeni doğan ünitelerinde oda hareketleri ve güvenliğin sağlanmasında, konser alanlarında/hastanelerde/ofislerde kimlerin orada olup olmamasının tespitinde kullanılır. Böylece RFID çözümü Güvenlik ve Bütçe Yönetimi’nde kullanılır.
Q
Sunduğunuz çözüm için fiyat nedir?
A
Talebe, işletmeye katkısına, iş hacmine ve işletmenin geleceğine bağlı olarak değişmektedir. Önceki cümlede belirtilen tüm görüşler ve durumlar projeye başlamadan önce açıklığa kavuşturulmalı ve üzerinde anlaşmaya varılmalıdır. Ayrıca, ürün sayısı, tedarikçi sayısı ve entegrasyon süreçleri bu parametreleri belirlemektedir. Bununla birlikte, tüm olasılıkları müzakere etmeye açığız.
Q
Projemiz için kaç kişi çalışacak?
A
Öncelikle, ofisinizi şahsen ziyaret edeceğim. Neye ihtiyacınız olduğunu, nasıl kullanacağınızı ve yeni çözümü uygulamak istediğiniz sektörleri anlayacağım. Proje boyutuna ve proje kapsamına bağlı olarak, sizin için bir şirket içi çözüm uygulayacaksak yazılım geliştirici ekibimle çalışacağım. Aksi takdirde, iş geliştirme danışmanlığı sırasında sizile şahsen ve size yakın çalışacağım. (Tüm detaylar NDA Anlaşması kapsamında yer alacaktır.)

Go Deeper

Background

Elektrik Elektronik Mühendisiyim ve 11 yıllık Telekom sektörü deneyimim bulunmaktadır. Telekom teknolojileri, uygulama projeleri, bütçe yönetimi, proje ve program yönetimi, IoT ürün yönetimi (Akıllı Şehir, Akıllı Ev, Akıllı Tarım, Akıllı Tesis vb.) ve tedarikçi yönetimi konularında çalıştım. 50’yi aşkın projeye katıldım ve birçok kez müşterilerle çalıştım. HLD/LLD ve Servis Çözümleri için yazılım geliştiricileriyle çalıştım. Bu birikim ile şimdi, teknik deneyimimi yönetim altyapımla birleştirerek sizlerin özelleşmiş ürünleri ve/veya otomasyon gereksinimleri için çalışacağız.

Market Practices

Turkcell ve Vodafone Türkiye'de 11 yıl çalıştım. 2019 Mayıs'tan beri İngiltere'de hizmet veriyorum ve şimdiye kadar on iki müşteri için Eğitmen ve Danışman olarak çalıştım. Çoğu şirket ve birey ilgi alanlarını ve/veya ev, perakende, hayvanlar, bisikletler, arabalar, tesisler vb. için ölçme, tespit ve gözleme ihtiyaç duyuyor.

Future Trends

RFID çözümleri yeni sektörlere katkıda bulunuyor ve şirketler güvenlik, OPEX tasarrufu ve kaynak yönetimi avantajlarını kullanmak ve daha yüksek geliri sağlamak istiyor.

Locations

United Kingdom
London, UK
İstanbul, Turkey
Online

Library

Videos
RFID Envanter Takip Yönetimi - Eyüphan Aslan