Share

Drone (İHA) İş Geliştirme

0 review
Reviews

Overview

What

Daha iyi kaynak yönetimi ve daha yüksek gelir fırsatı için mevcut ve yeni sektörleriniz için Drone tabanlı yeni işletmeler geliştiriyoruz.

What for?

1
3D Kule Haritası, Kule Resimleri, Baz İstasyonu RF Parametreleri
2
Çatı ve Duvarlar için Bina Çatlak Analizi
3
Tesis Sınırlarınızın Güvenlik Kontrolü
4
Saha ve Tesis Yoğunluk Analizi veya Atomizör
5
3D Dağınıklığı Haritası Hazırlama, NDVI Haritası Hazırlama ve Diğer İstekleriniz

Who's it for?

1
Telekom Operatörleri
2
Kurumsal ve Özel Bina Sahipleri
3
Tesis Sahipleri
4
Tarım Alanı Sahipleri
5
Büyük Şirketlere Hizmet Veren 3. Taraf Şirketler

Features

Able to travel abroad
Able to travel domestic
Online delivery
Documentation

Available Languages

English
Turkish

How It Works

Müşteri gereksinimlerinin analizi, HLD/LLD üzerinde çalışılması ve sonunda ne yapacağımıza karar verecek şekilde modelin hazırlanması
Hizmet bütçesi gereksiniminin talebe, ürün sayısına ve yeni bir iş olarak entegre olacak çözüm türlerine göre hazırlanması
Yeni iş planının müşteri ile mutabık kalınarak planlanması, agile sprintler ve kilometre taşlarının hazırlanması
RFP’nin ihtiyaca göre hazırlanması ve potansiyel tedarikçilerden RFQ toplanması. Yanıtların birlikte değerlendirilip çalışmaya başlanması
Müşteri ile iş yaşam döngüsü ve bakım koşullarının yerine getirilmesi. Ardından proje kapanış raporunun hazırlanması

What Clients Ask

Q
Ne tür bir ürün veya hizmet sunuyorsunuz?
A
Drone'lar mevcut işletmelere yeni bir bakış açısı sunar ve işletme maliyetini düşürmeye açıktır. Drone iş geliştirme çözümümüzde talep yönetimi, RFP/RFQ Yönetimi ve Çözüm Entegrasyon Yönetimi sağlıyoruz. İstediğiniz çözüm için yeni bir ürüne ihtiyacınız varsa veya mevcut çözümler pahalıysa ve daha ucuz bir çözüm oluşturmak istiyorsanız, bunların da entegrasyonunu sağlayabiliyoruz.
Q
Sunduğunuz çözüm için fiyat nedir?
A
Talebe, işletmeye katkısına, iş hacmine ve işletmenin geleceğine bağlı olarak değişmektedir. Önceki cümlede belirtilen tüm görüşler ve durumlar projeye başlamadan önce açıklığa kavuşturulmalı ve üzerinde anlaşmaya varılmalıdır. Ayrıca, ürün sayısı, tedarikçi sayısı ve entegrasyon süreçleri bu parametreleri belirlemektedir. Bununla birlikte, tüm olasılıkları müzakere etmeye açığız.
Q
Projemiz için kaç kişi çalışacak?
A
Öncelikle, ofisinizi şahsen ziyaret edeceğim. Neye ihtiyacınız olduğunu, nasıl kullanacağınızı ve yeni çözümü uygulamak istediğiniz sektörleri anlayacağım. Proje boyutuna ve proje kapsamına bağlı olarak, sizin için bir şirket içi çözüm uygulayacaksak yazılım geliştirici ekibimle çalışacağım. Aksi takdirde, iş geliştirme danışmanlığı sırasında sizile şahsen ve size yakın çalışacağım. (Tüm detaylar NDA Anlaşması kapsamında yer alacaktır.)

Go Deeper

Background

Elektrik Elektronik Mühendisiyim ve 11 yıllık Telekom sektörü deneyimim bulunmaktadır. Telekom teknolojileri, uygulama projeleri, bütçe yönetimi, proje ve program yönetimi, IoT ürün yönetimi (Akıllı Şehir, Akıllı Ev, Akıllı Tarım, Akıllı Tesis vb.) ve tedarikçi yönetimi konularında çalıştım. 50’yi aşkın projeye katıldım ve birçok kez müşterilerle çalıştım. HLD/LLD ve SaaS tasarlamak için yazılım geliştiricileriyle çalıştım. Bu birikim ile şimdi, teknik deneyimimi yönetim altyapımla birleştirerek sizlerin özelleşmiş ürünleri ve/veya otomasyon gereksinimleri için IoT sistemlerini kullanacağız.

Market Practices

Turkcell ve Vodafone Türkiye'de 11 yıl çalıştım. 2019 Mayıs'tan beri İngiltere'de hizmet veriyorum ve şimdiye kadar on iki müşteri için Eğitmen ve Danışman olarak çalıştım. Çoğu şirket ve birey ilgi alanlarını ve/veya ev, perakende, hayvanlar, bisikletler, arabalar, tesisler vb. için ölçme, tespit ve gözleme ihtiyaç duyuyor. Unutmamalıyız ki sensörler yorulmaz, acıkmaz ve asla şikayet etmez. Kurallarınıza ve gereksinimlerinize göre çalışırlar. Yapay Zeka (AI) ise bir sonraki aşama neden olmasın!

Future Trends

Şirketler OPEX tasarruflarına, daha iyi kaynak yönetimine ve daha yüksek gelire yol açmasının etkisiyle drone çözümlerinin avantajlarını kullanmak istiyorlar. Gelecekte, Dronelar hafif sensörler, ekstra sensörlerin daha az pil ihtiyacı duyması, daha güçlü insansız hava araçları ve Makine Öğrenmesi Güzergah ve Veri Yönetimi ile daha akıllı hale gelecekler. Ayrıca, yerel yönetimlerin Dronelar için farklı uçuş düzenlemelerinin olması droneların gelecekte otomatik rota görevlerini etkileyecektir.

Locations

Turkey
55-59 Oxford St, West End, London W1D 2EQ, UK
London, UK
Reading, UK
Online