Share

İş Hayatında İngilizce İçin İhtiyaç Duyacağınız Her Şey

0 review
Reviews

Overview

What

İş İngilizcesi ile gündelik İngilizce kavramlarını birleştiren özgün bir eğitim çözümüdür.

What for?

1
İngilizce adına hedefinizin olabildiğince somut ve ulaşılabilir olduğunu göstermek
2
İş toplantıları ve telefon konuşmaları ve e-postalar
3
İş gezilerinde gerekli olan İngilizce İletişim
4
İngilizce kontratlar

Who's it for?

1
İş profesyonelleri
2
Eğitmenler
3
Danışmanlar
4
Üniversite öğrencileri

Features

Able to travel abroad
Able to travel domestic
Classroom training/workshop
On the job training
Free demo/workshop
Online delivery
Documentation

Available Languages

English
Turkish

How It Works

Online, yüz yüze ve videolu anlatımlı kitap (basılı kitap) gibi farklı yaklaşımları eğitim hedefleri doğrultusunda sentezler.
Ekibiniz için kapsamlı bir çözüm alabilirsiniz.
Ya da uygun fiyatlara yenilikçi ve her an ulaşılabilir öğrenme paketini tercih edebilirsiniz.
Lütfen daha fazla bilgi için İlgileniyorum butona tıklayın.

What Clients Ask

Q
Bu çözümü bu kadar farklı kılan nedir?
A
Birincisi bu çözümü, sözlü ve yazılı iletişimde uzman İngiliz, Amerikalı ve Türk üç akademisyenin geliştirmiştir. İkincisi, çözüm ciddi bir araştırma ve ihtiyaç analizi ile ortaya çıkmıştır. Örneğin, dünyada yayınlanmış 200'ün üstünde kitabın literatür taraması bunlardan sadece biridir. Üçüncüsü, çözüm iletişimsel yaklaşım (yazılı ve sözlü) temel alınarak hazırlanmıştır. Sonuç olarak çözüm, yazılı ve sözlü iletişimi temelde iş olmak üzere gündelik yaşamda da geliştirmeyi amaçlar.

Go Deeper

Background

Çözüm üç içerik uzmanı tarafından geliştirildi: İngilizce Dili Edebiyatı Profesörü Paul D. Bernhart, ELT konusunda uzman Amerikalı bir akademisyen Kelly Nielsen ve uzun yıllar Kanada'da yaşamış ve ders vermiş iki dilli bir akademisyen olan, içeriğin yerel ihtiyaçların da perspektifinde oluşturulmasında ciddi katkılarını sunan Yusuf Baydal.

Market Practices

Küresel ve yerel bağlamda en çok gereksinim duyulan iş ve sosyal yetkinlikler ciddi bir araştırma ve ihtiyaç analizinin sonucunda ortaya çıktı. Bu projeyi piyasa dinamikleri ve ihtiyaçları konusunda bu kadar özgün ve değerli kılan ise Türk Telekom Akademi'de 2010-2012 yılları arasında geliştirilen ve ardından Amerika'nın saygın kurumsal ödülleri içinde altın madalya ile ödüllendirilen E-English projesinde kazanılan deneyimdir.

Future Trends

Bütünleşik ve eklektik bir yaklaşım projeyi sadece bugüne değil yarına da taşıyor. Online canlı ya da kayıtlı opsiyonlar, yüz yüze danışmanlık seansları ve de en önemlisi online kayıtlı video ile birlikte gelen kitap projenin en kuvvetli yanlarıdır.

Locations

Cyprus
Turkey
Online