Share

Potansiyel Müşteri Yaratmak mı? Tamamen Sizin Elinizde...

0 review
Reviews

MinimizedVideo

Info

Content

-Potansiyel Müşteriler Kimler? Neredeler? 


-Yeni Müşteriler Bulma Meselesini Konuşalım


-Satış Çalışanlarınızın ve Ekibinizin Zihniyeti, Tutumu ve Motivasyonu Ne Durumda?


-Potansiyel Müşterine Ulaşan Çalışanların Özellikleri Neler? Nasıl Yapıyorlar? Neler Yapıyorlar?


-Potansiyel Müşteri Yaratmanın 6 Hedefi


-Zaman Yönetimi


-Yüzyüze Bir Satış Görüşmesinde Kritik Noktalar 


-Telefonla Arama, Sosyal Satış ve E-mail ile Müşterilere Ulaşmak


- Mesajlarınız Ne Kadar Net? Etkili İletişimin Formülünü Duymak İster misiniz?


-Yüksek Motivasyon-Güncel Navigasyon = Potansiyel Müşterilere Ulaşmak...


Overview

What

Satış profesyonelleri için potansiyel müşteriler yaratmanın yollarını ve yeni müşteriler kazanmanın inceliklerini öğrenmek ister misiniz?

What for?

1
Sürdürülebilir satış anlayışına ve kalıcı müşterilere sahip olmak, şirketler için başarıyı, karı ve sürekliliği arttırmak için buradayız.
2
Satış profesyonellerinin yeni müşterilere ulaşmalarını sağlayacak ve motivasyonlarını arttıracak teknikler ve yolları göstermek için...

Who's it for?

1
Satışlarını arttırmak isteyen satış profesyonelleri
2
Potansiyel müşterilere ulaşmakta sorun yaşayan satış profesyonelleri
3
Yeni müşteriler kazanmak isteyen herkes

Features

Able to travel domestic
Classroom training/workshop
On the job training
Online delivery

Available Languages

Turkish

How It Works

Tanışma, Dinleme, Sorunları Belirleme, Analiz Etme, Uygulanabilir Özel Çözümler Tasarlama, Karşılıklı Değerlendirme, Çözümlerin Sunumu
Ekip ile Etkili İletişim, Ayrı Ayrı ve Birlikte Değerlendirme, Süreç Takibi, Temas Noktaları Belirleme, Yönetimle Değerlendirme, Sonuç
Gerekli Kurumsal Eğitimler ve Sonrası için Süreç Takibi

What Clients Ask

Q
En az maliyetle ve en hızlı yoldan yeni müşterilere nasıl ulaşabiliriz?
A
Potansiyel müşteri yaratma ve yeni müşteriler kazanma zor bir süreçtir. Bu bir ekip ve zihniyet işidir. Bir şeyler eksikse sürdürülebilir bir hale getirmek mümkün değildir. Ancak doğru zihniyeti ve motivasyonu şirketinize ve ekibinize kazandırabilirseniz, yeni müşterilere ulaşmanız ve kalıcı satışlar yapmanız mümkün olabilir. Bunun en az maliyetli ve kısa yolu bir an önce tüm ekibinizin şirketinize olan inançlarını ve motivasyonlarını arttırmakla gerçekleşebilir.
Q
Bu bir danışmanlık mı, yoksa eğitim süreci mi?
A
Tamamen sizin ve ekibinizin eksikliklerine ve çözülmesini istediğiniz sorunlarla alakalı bir süreç. Aslında hibrit bir süreç olarak tanımlarsak daha doğru olacaktır. Hem saha, hem online hem de sınıf için şeklinde bir süreç olarak düşünülebilir.
Q
Tüm bunların sonunda şirketimizin kazanımları ne olacak?
A
Tamamen sizin tutumunuza ve duruşunuza göre şekillenecek. Satış, müşteri ile yapılan uzun bir yolculuk. Bu yolculukta şirketiniz konfor noktalarını iyi belirler ve çalışanların motivasyonu, eğitimini ve kişisel gelişimini arttırmak adına destek olur ise sonuç beklenenden çok daha fazla kazanımı olacaktır.

Go Deeper

Background

Satış tüm dünyada işgücü sirkülasyonunun en fazla yaşandığı bir alan. Bunun en büyük nedenlerinden birisi yeni başlayan satış profesyonellerinin eğitimsizliği, bilinçsizliği ve bu işe inanmıyor oluşları. Arkasında yatan neden ise aslında potansiyel müşteri yaratamamaları, mevcudu koruyamamaları ve sürdürülebilir olmamalarında kaynaklanmakta. Daha deneyimli çalışanlarda ise uzun yılların verdiği sürekli aynı işi aynı bölgede yapma stratejisi bir körlüğe neden olmakta. İşte bu noktada da yeni müşterilere ulaşma çabası gösterilmiyor. Bu yöntemle hem danışmanlık hem kurumsal eğitim modülü şeklinde kişiye ve şirkete özel bir yaklaşım sunmayı hedeflemekteyiz.

Market Practices

Sayısız Mentor, Koç ve Danışman aslında şirketlerde satışları ve verimi arttırmak adına farklı uygulamalar yapmaktalar. Burada asıl amaç doğru soruna doğru çözümler sunmak. Biz bunun için buradayız.

Future Trends

Daha hibrit bir modelle, online ve offline danışmanlık ve eğitimler sunarak, hızlı ve az maliyetli bir modül oluşturmak.

Locations

Türkiye
Online

Library

Videos
MindStage Live: Satışın Her Hali