Share

Remarketing (Yeniden Pazarlama)

0 review
Reviews

MinimizedVideo

Overview

What

Şirketimizin web sitesi veya sosyal medya kanallarıyla etkileşimi girmiş kullanıcılarla, daha güçlü bir bağ kurma yöntemidir.

What for?

1
Bizimle etkileşimde olan hedef kitlemizle bağı kuvvetlendirmek, daha ileri seviyede belirlenen hedeflere ulaşmak içindir.
2
Mevcut kitlesiyle daha güçlü bir seviyede etkileşim kurmak
3
Görünür, bilinir olmak ve kendini hatırlatmak

Who's it for?

1
Dönüşüm oranlarını arttırmak isteyenler
2
Mevcut kitlesinden daha fazla satış veya marka bağlılığı isteyenler
3
Daha fazla kullanıcı kaydı(lead) toplamak isteyenler

Features

Able to travel domestic
Online delivery

Available Languages

Turkish

How It Works

Remarketing yapılacak kitlenin belirlenmesi ve takibi
Belirlenen kitleye uygun kampanya sürecinin oluşturulması
Remarketing hedef kitlesine uygun kanalların belirlenmesi ve belirlenen kanallara özgün kampanyanın gerçekleştirilmesi

What Clients Ask

Q
Ayrıca neden remarketing yapma ihtiyacım var?
A
Kullanıcıların büyük çoğunluğu, web sitemizi veya mobil uygulamızı ziyaret ettikten sonra, belirlediğimiz hedefe ulaşmadan, platformlarımızdan ayrılmaktadır. Bu nedenle remarketing ile beslenmeyen dijital reklamcılık faaliyetleri, oldukça eksik kalmakta. Verilere göre, remarketing dönüşümü arttıran, en gerekli dijital reklam faaliyetlerinin başında gelmektedir.

Go Deeper

Background

Sizinle etkileşime geçmiş kullanıcılarınızla daha iyi bir ilişki kurmak, her işletme için gerekliliktir. Bu anlamda daha önce web sitenize girmiş, ürünlerinizi incelemiş, belirli sayfalarınızda gezinmiş ya da daha önce satış, form doldurma gibi işlemleri tamamlamış kullanıcılara; yeni tekliflerle, onlara uygun içerik olanaklarıyla ulaşmak çok etkili bir çözüm yoludur.

Aslında pek çoğumuzun dijitalde karşılaştığı bir pazarlama stratejisidir remarketing. Satın almak için, bilgi almak için incelediğiniz bir ürün veya hizmeti, başka sitelerde sıklıkla görmeye başlarsınız. Aslında bu dükkanınızı ziyaret ettiğiniz markanın, size kendini hatırlatma şeklidir. Eposta remarketing, arama motoru remarketing ve sosyal medya remarketing çeşitleri olan remarketing, müşteriye uygun bütün seçenekleriyle desteklenerek daha etkili bir pazarlamaya dönüşecektir.

Locations

İstanbul, Türkiye
Online

Library

Videos
Remarketing Yeniden Pazarlama - Engin İşçimen